Hakkımızda

BEKER GRUP Vizyonu:

BEKER GRUP olarak akaryakıt, enerji, inşaat ile turizm sektörlerinde insan odaklı ve yenilikçi bir vizyon ile faaliyet gösteriyoruz.

İş ortaklarımız, çalışma arkadaşlarımız ve müşterilerimizle güvene
dayalı ve sürdürülebilir bir birliktelik içindeyiz. Tüm projelerimizin “çevre ile uyumlu,” bulunduğumuz bölgeye değer katan bir bütünlük
içinde olmasına özen gösteriyoruz.

BEKER GRUP olarak müşterilerimizin yaşamlarına “somut ve kalıcı değer” kazandırmayı her zaman bir öncelik olarak kabul ediyor, bu felsefeyle aralıksız çalışmaya devam ediyoruz…

Kurumsal Sitemiz

Güvenli ve huzur dolu bir yaşam artık çok daha önemli. Bugün, “yeni normal” yaşam biçimlerimizi şekillendiriyor.
Yüksek kalite ve hijyen içinde yaşayabileceğiniz konfor alanları, hipermarket ve dükkanları ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren BEKER Elegant Pursaklar, 10,000 metrekareye yayılan peyzajı, oyun, dinlenme ve spor alanları ile Ankara’nın sürekli değerlenen bir bölgesinde, Pursaklar’da sizleri bekliyor.

Özgün mimarisi ve tarzıyla, 17,461 metrekarelik bir alanda kurulu 3 kulesi, 259 araçlık ve toplam 9,538 metrekarelik kapalı otoparklarına sahip olan BEKER Elegant Pusraklar “yaşamınıza değer katmak” için tasarlandı. 2+1, 3+1 ve 4+1’lik farklı tiplerdeki 192 daireden oluşan bu kusursuz konsept, bir “gayrimenkul” yatırımı olarak da ayrıcaklı ve BEKER Grup güvencesi ile sizlere sunuluyor.